Góralu, chodź z nami na Drugą Stronę!
Nasze akcje

Zapraszamy na sektor Drugiej Strony

Dodany: 2014-07-06 23:51:18
Zapraszamy do kupowania karnetów na sektor naszego Stowarzyszenia. Podobnie jak wiosną członkowie i sympatycy Drugiej Strony zasiądą w sektorze 7G.

 

Osoby, które posiadały już karnet na sektor Drugiej Strony w rundzie jesiennej mogą zakupić karnet bezpośrednio w kasach klubu przy ul. Widok 12. Na sektor 7G władze klubu przyznały zniżkę w wysokości 10% od normalnej ceny karnetu (260 zł karnet normalny, 180 zł karnet ulgowy dla dzieci, młodzieży, kobiet i osób powyżej 55 roku życia). Zakupu karnetu na miejsca zajmowane wiosną należy dokonać do 13 lipca. Po tym terminie miejsca zostaną przekazane do sprzedaży innym osobom.

Tych, którzy jesienią będą chcieli zasiąść na naszym sektorze po raz pierwszy prosimy o przesyłanie zamówień na adres karnet@drugastrona.org.pl. W mailu prosimy o podanie imienia i nazwiska oraz numeru Karty Kibica TS Podbeskidzie. Miejsca przyznawane będą dopiero po zakończeniu pierwszej części sprzedaży, czyli po 13 lipca. O przyznaniu karnetu będzie decydowała kolejność zgłoszeń, jednak w przypadku wyczerpania miejsc na sektorze 7G wraz z klubem zaproponujemy inne miejsca na stadionie. W przypadku karnetów na sektor 7G także obowiązywała będzie 10% zniżka od normalnych cen. Przypomnijmy, że dla osób, które wiosną nie posiadały karnetu cena wyjściowa to 300 zł za karnet normalny i 210 zł za karnet ulgowy.

 

Komentarze: