Góralu, chodź z nami na Drugą Stronę!
Druga Strona

Orawianie z Góralami

Dodany: 2014-10-04 19:29:55
Na ostatnim spotkaniu ze Śląskiem Wrocław na sektorze rodzinnym Podbeskidziu kibicowały dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Podwilku. To kontynuacja współpracy Drugiej Strony z kibicami TSP na Orawie.

 

Już wcześniej fani Podbeskidzia z Podwilka byli na meczach rozgrywanych w Bielsku-Białej czy wyjazdowych i wspierali zespół Górali swoim dopingiem. Teraz przyszła pora na organizację wyjazdu dla najmłodszych kibiców, w której aktywnie uczestniczyło Podbeskidzie i Stowarzyszenie Druga Strona.  

Podwilk to miejscowość położona na Orawie, niedaleko Rabki. Wizyta była spełnieniem obietnicy, jaką dzieci złożyły piłkarzom Podbeskidzia podczas Dnia Dziecka z Podbeskidziem, który nasze Stowarzyszenie zorganizowało na początku czerwca dla uczniów szkoły podstawowej i gimnazjum. Teraz osobiście swoim dopingiem z sektora rodzinnego wsparły Górali w ostatnim spotkaniu.

Cieszymy się, że klub ma coraz więcej fanów, nie tylko z Bielska-Białej i okolic, ale również i innych części Polski. 

Jakie wrażenia mieli uczestnicy wyjazdu w trakcie meczu? W jakim celu ten wyjazd został zorganizowany? Czy będą kolejne?

 Odpowiedzi na te pytania znajdziecie w krótkim materiale filmowym przygotowanym dla nas przez partnerski portal obejrzemecz.pl

 

Komentarze: