Góralu, chodź z nami na Drugą Stronę!
Druga Strona

Karnety już dostępne

Dodany: 2015-07-14 01:17:10
Po uzgodnieniach z władzami klubu dostępne są już karnety dla członków i sympatyków Stowarzyszenia Druga Strona. Niestety jesienią nie będziemy mogli zasiąść w całości w dotychczasowym sektorze. Na szczęście sytuacja zmieni się już od wiosny 2016 roku.

 

Ze względu na organizację w sektorze 21G sektora dla kibiców gości połowa zajmowanego przez nasze Stowarzyszenie sektora 20G zostanie jesienią wyłączona z użytkowania. Tym samym nie wszyscy spośród naszych sympatyków będą mogli skorzystać z wykupienia karnetu na dotychczasowe miejsca. 

Przywilej zasiadania na dotychczasowych miejscach będą miały osoby posiadające wiosną 2015 roku karnety w sektorze 20G:

  • w rzędach I-II miejsca 1-12,
  • w rzędach III-VI miejsca 1-9,
  • w rzędach VII-VIII miejsca 1-13,
  • w rzędach IX-X miejsca 1-11,
  • w rzędzie XI miejsca 11-16.

Osoby z tych miejsc mogą odbierać karnety w kasach klubu już od najbliższej środy (15 lipca) do piątku (17 lipca). Przy odbiorze prosimy powołać się na Stowarzyszenie Druga Strona. Osoby, które w tym czasie nie będą mogły odebrać swoich karnetów prosimy o kontakt mailowy (stowarzyszenie@drugastrona.org.pl) lub telefoniczny (606 767 669). 

Osoby mające dotychczas karnety w sektorze 20G na miejscach inne niż podane powyżej będą niestety musiały przesiąść się w najbliższej rundzie na nowe miejsca w  najwyższych  rzędach  sektora 19D (dolna trybuna - rzędy 8-11. Osoby te prosimy o potwierdzenie miejsc na sektorze 19D drogą mailową (stowarzyszenie@drugastrona.org.pl) lub przez sms na numer 606 767 669. Wyboru należy dokonać do soboty 18 lipca, a odbiór karnetów możliwy będzie od wtorku 21 lipca.

 

Za wszelkie niedogodności serdecznie przepraszamy, nie wynikają one jednak z naszej winy. Mamy nadzieję, że to już ostatnia taka runda i po oddaniu całego stadionu będziemy mogli jako Druga Strona usiąść wszyscy razem w zwartej grupie.

 

 

Komentarze: