Góralu, chodź z nami na Drugą Stronę!
Nasze akcje

Dwa miesiące Drugiej Strony

Dodany: 2013-08-23 17:27:07
Dwa miesiące minęły już od zebrania, na którym postanowiono założyć Stowarzyszenie Druga Strona. W tym czasie nie próżnowaliśmy. Przeprowadziliśmy kilka akcji, uruchomiliśmy stronę internetową. Jednak w pełni nasza działalność planujemy rozwinąć jesienią, o czym szerzej napiszemy już wkrótce.

 

Swą działalność rozpoczęliśmy od zorganizowania pożegnalnego spotkania z najlepszym zawodnikiem ubiegłego sezonu w T-Mobile Ekstraklasie – Robertem Dejmanem oraz współorganizacja - razem ze Szkoła Podstawową nr 6  - memoriału im. Mariusza Brańki – byłego kapitana BBTS. Wraz z początkiem nowego sezonu pojawiliśmy się na stadionach. Podczas pierwszego meczu w Bielsku-Białej zorganizowaliśmy kartoniadę na trybunie krytej. Byliśmy także na wyjazdach: w Gdańsku, Warszawie i Katowicach. Na przełomie lipca i sierpnia uruchomiliśmy stronę internetową, na której nie tylko informujemy o działaniach Stowarzyszenia, ale także przekazujemy sympatykom TS Podbeskidzie informacje o naszej drużynie. Na stronie pojawiło się już kilkadziesiąt tekstów dotyczących nie tylko pierwszego zespołu, ale także rezerw i klubowych grup młodzieżowych. Uruchomiliśmy także cykl „Druga Strona przedstawia”, w którym w obszernych wywiadach prezentujemy zawodników z kadry Górali.

Mimo okresu wakacyjnego rozrosły się nasze także szeregi. Na naszego maila (stowarzyszenie@drugastrona.org.pl) spływają kolejne deklaracje przystąpienia do Stowarzyszenia. Wielu zainteresowanych działalnością Drugiej Strony dzwoni do nas (telefon kontaktowy: 791 121 266) dopytując o nasze plany oraz możliwość współpracy.

Przed nami długa piłkarska jesień, podczas której Druga Strona chce być jeszcze aktywniejsza. Już niedługo przedstawimy plany naszych działań na najbliższe miesiące. Wszystkich zainteresowanych współpracą już wkrótce zaprosimy także na spotkanie, podczas którego będą mogli nas lepiej poznać oraz przyłączyć się do współpracy.

Komentarze: