Góralu, chodź z nami na Drugą Stronę!
Druga Strona

Dzieci ze Skoczowa kibicują Góralom

Dodany: 2015-11-22 22:41:27
Grupa ponad 40 uczniów z Zespołu Szkół nr 1 w Skoczowie obejrzało w niedzielę mecz Podbeskidzia z Zagłębiem w ramach akcji „Szkoła kibicuje”. Druga Strona ufundowała przejazd autokarem.

 

„Szkoła kibicuje” to nowa akcja TS Podbeskidzie przygotowana z myślą o grupach szkolnych, klubach sportowych i innych grupach dziecięcych i młodzieżowych. Mogą one zakupić bilety na mecze Ekstraklasy w Bielsku-Białej już za złotówkę! 

W ramach akcji na mecz  z Zagłębiem Lubin przyjechała grupa ponad 40 dzieci z Zespołu Szkół nr 1 w Skoczowie. Był to pierwszy zorganizowany udział w meczu Podbeskidzia grupy dzieci z tej szkoły. Wśród kibicujących byli zarówno „bywalcy” Stadionu Miejskiego jak i dzieci, które po raz pierwszy oglądały na żywo mecz Podbeskidzia.  Jeden z chłopaków był przy Rychlińskiego już po raz czwarty. Raz byłem tutaj wraz z klubem, w którym trenuję i podawałem piłki - chwalił się. Z kolei Dawid mecz Ekstraklasy obejrzał na stadionie po raz pierwszy. Bardzo mi się podoba. Kibicuję jak tylko potrafię, bo przecież po to tutaj przyjechałem – opowiadał w przerwie meczu. Będę namawiał dziadka, aby jeździł ze mną na mecze częściej - deklarował.

Wyjazd grupy ze Skoczowa wsparło nasze Stowarzyszenie pokrywając koszty przejazdu autokaru.  

 

Wszystkie szkoły, kluby sportowe oraz inne grupy dzieci i młodzieży zapraszamy do korzystania z akcji zorganizowanej przez klubowy dział marketingu. Zgłoszenia udziału można dokonać poprzez specjalny formularz, który dostępny jest na oficjalnej stronie internetowej klubu. Więcej informacji o akcji dostępnych jest tutaj.

 

Zapraszamy także do korzystania z innej oferty klubu dla najmłodszych – Wyjątkowe urodziny na stadionie. Szczegóły można znaleźć tutaj.

 

Stowarzyszenie Druga Strona dziękuje za okazaną pomoc firmie Klimors z Kóz.

Komentarze: