Góralu, chodź z nami na Drugą Stronę!
TS Podbeskidzie

Górale wracają do treningów

Dodany: 2016-01-07 08:58:21
Po krótkich urlopach Górale rozpoczynają dziś przygotowania do rundy wiosennej. Kogo zobaczymy na pierwszych zajęciach?

Dziś piłkarze Podbeskidzia kończą swoje urlopy. W czwartek i piątek Górale przejdą badania w Szczyrku. Na zajęciach powinni pojawić się wszyscy zawodnicy reprezentujący barwy Podbeskidzia jesienią. Wśród nich także Wojciech Kaczmarek, który miał propozycję przejścia do Miedzi Legnica. Ostatecznie zmiennik Emilijusa Zubasa postanowił, że wiosną pozostanie w Bielsku-Białej. Na razie nie są spodziewani nowi zawodnicy, choć wiadomo, że władze klubu poszukują wzmocnień. 

 

Wśród zawodników, którzy mogliby wzmocnić ekipę Podbeskidzia wymienia się m.in. Węgra Laszlo Kleinheislera. 21-letni Węgier jest pomocnikiem, w listopadzie zadebiutował w swojej drużynie narodowej w spotkaniu barażowym do Mistrzostw Europy przeciw Norwegii. Kleinheisler zdobył w tym meczu jedynego gola przyczyniając się wydatnie do awansu Madzierów do Mistrzostw. Zawodnikowi z końcem roku kończy się kontrakt z Videotonem Szekesfehervar. Klub nie zamierza jednak przedłużać kontraktu. Pozyskaniem Kleinheislera interesują się także, oprócz Podbeskidzia,  kluby tureckie.


Innym zawodnikiem przymierzanym do gry w Bielsku-Białej był Szymon Matuszek. 27-letni pomocnik ostatnie 3 i pół roku spędził w pierwszoligowym Dolcanie Ząbki, gdzie trenował go między innymi Robert Podoliński. Ostatecznie zawodnik nie będzie miał jednak okazji do współpracy ze swym byłym trenerem, gdyż przed kilkoma dniami związał się umową z Górnikiem Zabrze.

Komentarze: