Góralu, chodź z nami na Drugą Stronę!
TS Podbeskidzie

22 lipca prezentacja przed sezonem

Dodany: 2016-07-18 11:23:37
Moc atrakcji czeka kibiców Podbeskidzia 22 lipca: zanim poznamy nową drużynę oficjalnie otwarty zostanie sklep z klubowymi upominkami! W piątek 22 lipca, na tydzień przed startem ligowych rozgrywek na prezentacji zespołu przedstawieni zostaną zawodnicy, którzy walczyć będą o powrót do ekstraklasy.

 

Cała impreza rozpocznie się o godzinie 18:00 wówczas w Centrum Handlowym Gemini Park odbędzie się uroczyste otwarcie Oficjalnego Sklepu TS Podbeskidzie. Upieczonym z tej okazji tortem podzielą się z kibicami zawodnicy TSP oraz prezes klubu. W sklepie można będzie zaopatrzyć się w gadżety klubowe niezbędne przed nowym sezonem ligowym, a także karnety i bilety na mecze Górali. Wyspa z klubowym sklepem zlokalizowana będzie w strefie eventowej na parterze Gemini Park.

 

Otwarciu towarzyszyć będą atrakcje i zabawy dla dzieci.

 

O 19:00 w EkoParku w Dechę nad rzeką Białą, koło Centrum Handlowego Gemini Park rozpocznie się właściwa prezentacja drużyny. Galę poprowadzi Filip Surma, znany reporter nc+, a wśród atrakcji na scenie pojawią się m. in. cheerleaderki pokaz mody Pako Lorente oraz prezentacja nowej kolekcji odzieży TS Podbeskidzie, która dostępna będzie w klubowym sklepie.

 

W odpowiedni nastrój kibiców wprowadzi „Typ niepokorny” czyli Jacek Stachursky, który zaśpiewa dla bielskich fanów swoje największe przeboje.

 

Najważniejszym punktem wydarzenia będzie jednak prezentacja Górali, którzy reprezentować będą Podbeskidzie w nadchodzącym sezonie. Kibiców na pewno zainteresuje także wygląd nowej koszulki meczowej, którą zaprojektował jeden z nich, a wybrana została w drodze kibicowskiego głosowania.

Komentarze: