galeria lightbox bootstrap

 ›  › galeria lightbox bootstrap

Najszybszy gol swiata

galeria lightbox bootstrap

galeria lightbox bootstrap
1 vote, 5.00 avg. rating (87% score)

dieta-i-odchudzanie-2W obecnych czasach dieta i odchudzanie stały się bardzo popularne. Coraz więcej ludzi zdaje sobie sprawę z tego, że o zdrowie trzeba zadbać. A najlepszym na to sposobem jest odpowiednia dieta dzięki której będziemy mieć prawidłową wagę i codzienna aktywność fizyczna.
Dobrze zbilansowana dieta powinna składać się z około pięciu posiłków,  których wielkość jest optymalna. Głównym posiłkiem o największej kaloryczność powinno być śniadanie, które dostarcza energii na cały nadchodzący dzień. Należy pamiętać, że tylko regularne posiłki i brak przekąsek pomiędzy nimi zapewnią pełną kontrolę nad wagą. Należy też zwrócić uwagę na skład jedzenia. Powinno unikać się produktów przetworzonych/gotowych często bogatych w konserwanty i sztuczne barwniki oraz wspomagacze smaku. Natomiast należy bazować na warzywach, kaszach i lekkostrawnym białku.
Poza posiłkami powinno się zwracać uwagę na płynu spożywane w ciągu dnia. Przeciętny dorosły powinien wypić około 3 litry wody. Ważne aby zrezygnować z napojów słodzonych i gazowanych gdyż są one bardzo kaloryczne i niezdrowe. Najlepszym rozwiązaniem jest woda mineralna lub ziołowe herbaty. Złudne są też soki owocowe, które zawierają bardzo dużo kalorii, dlatego lepiej zjeść dwie porcje owoców w ciągu dnia niż wypić sok.

Inne artykuły:

galeria lightbox bootstrap Reviewed by on niedziela, Grudzień 18th, 2016 .

W obecnych czasach dieta i odchudzanie stały się bardzo popularne. Coraz więcej ludzi zdaje sobie sprawę z tego, że o zdrowie trzeba zadbać. A najlepszym na to sposobem jest odpowiednia dieta dzięki której będziemy mieć prawidłową wagę i codzienna aktywność fizyczna. Dobrze zbilansowana dieta powinna składać się z około pięciu posiłków,  których wielkość jest optymalna.

ABOUT AUTHOR /