Góralu, chodź z nami na Drugą Stronę!
TS Podbeskidzie

Krótka przygoda z Pucharem

Dodany: 2016-08-11 00:44:46
Porażką 0:3 z Lechem Poznań zakończyli tegoroczną przygodę z Pucharem Polski piłkarze Podbeskidzia. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego spotkania.

Górale gotowi na walkę

Dodany: 2016-07-23 07:33:36
Na tydzień przed sezonem odbyła się prezentacja zespołu mającego walczyć o powrót do ekstraklasy. Przed kibicami wystąpił także Stachursky. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z imprezy w Gemini Park.

22 lipca prezentacja przed sezonem

Dodany: 2016-07-18 11:23:37
Moc atrakcji czeka kibiców Podbeskidzia 22 lipca: zanim poznamy nową drużynę oficjalnie otwarty zostanie sklep z klubowymi upominkami! W piątek 22 lipca, na tydzień przed startem ligowych rozgrywek na prezentacji zespołu przedstawieni zostaną zawodnicy, którzy walczyć będą o powrót do ekstraklasy.

Górale walczą nadal

Dodany: 2016-05-07 17:43:55
Dzięki bramce Pawła Baranowskiego w ostatniej akcji meczu Podbeskidzie zdobyło jakże cenny punkt w meczu z Koroną Kielce. We wtorek Podbeskidzie zagra arcyważny mecz w Łęcznej z tamtejszym Górnikiem.

Remis z Koroną

Dodany: 2016-03-06 07:13:02
Tym razem Góralom nie udało się zdobyć kompletu punktów. Mimo ambitnej gry podopieczni Roberta Podolińskiego zremisowali z Koroną Kielce 1:1 (1:0) tracąc gola tuż przed końcem meczu.

Marsz w górę tabeli

Dodany: 2016-03-02 07:34:28
W zimowej scenerii przebiegało wtorkowe spotkanie Podbeskidzia z Górnikiem Łęczna. Górale wygrali 2:0 po trafieniach Mateusza Szczepaniaka i Adama Mójty w samej końcówce meczu.

Tomasz Mikołajko przejmuje stery

Dodany: 2016-01-21 10:53:48
Tomasz Mikołajko został sternikiem bielskiego klubu. Na razie formalnie objął funkcję wiceprezesa, jednak docelowo na początku lutego ma zostać prezesem i jednoosobowo będzie działał jako zarząd TS Podbeskidzie SA.

Górale wracają do treningów

Dodany: 2016-01-07 08:58:21
Po krótkich urlopach Górale rozpoczynają dziś przygotowania do rundy wiosennej. Kogo zobaczymy na pierwszych zajęciach?

Porażka na zakończenie

Dodany: 2015-12-23 16:29:05
Górale przegrali ze Śląskiem Wrocław 0:1 (0:1) i spędzą zimę na ostatnim miejscu w tabeli. Katem TSP okazał się Peter Grajciar, który zdobył gola dla Śląska już w 11. minucie meczu. Mimo ambitnej gry i przewagi w ostatnich dziesięciu minutach po czerwonej kartce Grajciara, Podbeskidziu nie udało się wyrównać.

Z Ruchem na remis

Dodany: 2015-12-07 11:21:34
Podbeskidzie zremisowało z Ruchem Chorzów 1:1 (1:0). Gole z rzutów karnych zdobywali Dariusz Kołodziej i Mariusz Stępiński.