Góralu, chodź z nami na Drugą Stronę!
TS Podbeskidzie

Na początek znowu bez wygranej

Dodany: 2015-07-19 17:41:00
Już tradycyjnie Podbeskidzie nie potrafiło wygrać na inaugurację ekstraklasy. Po golu Roberta Demjana Górale długo prowadzili w Lubinie, jednak w 85. minucie z rzutu karnego wyrównał Papadopulos i mecz Zagłębie-Podbeskidzie zakończył się remisem 1:1. Zapraszamy do obejrzenia skrótu, statystyki i przeglądu prasy.

Po pierwsze zwycięstwo na inaugurację

Dodany: 2015-07-17 22:04:35
Czy na inaugurację piątego sezonu w ekstraklasie Górale po raz pierwszy zdobędą komplet punktów? Jak dotąd Podbeskidzie w pierwszej kolejce remisowało (po 2:2 z Jagiellonią i Lechią Gdańsk) lub przegrywało (1:2 z Jagiellonią i 2:3 z Pogonią Szczecin). W sobotę na drodze Górali stanie Zagłębie Lubin.

Górale na bielskim Rynku

Dodany: 2015-07-16 09:56:45
15 lipca odbyła się tradycyjna prezentacja zespołu przed rozpoczęciem nowego sezonu ekstraklasy. Po raz pierwszy Górale pojawili się na bielskim Rynku. Zapraszamy do obejrzenia kilkudziesięciu zdjęć z tego wydarzenia. Ich autorem jest spokofoto.com.

Górali mieszanka wybuchowa

Dodany: 2015-07-15 14:29:59
Choć tegoroczna letnia przerwa w rozgrywkach ekstraklasy jest rekordowo krótka, kibice zdążyli już zatęsknić za swoimi ulubieńcami. Na szczęście rozgrywki ruszają już za kilka dni i będziemy mogli ponownie zobaczyć piłkarzy w akcji. Kibice Podbeskidzia nie mogą jednak powiedzieć, że zobaczą „stare” Podbeskidzie. Latem w drużynie zaszły rewolucyjne zmiany i będziemy musieli się na nowo uczyć „swojego” zespołu.

Ekstraklasa nadal nasza!

Dodany: 2015-06-05 20:21:34
Do ostatniego meczu na własnym stadionie musieliśmy czekać, aby Górale zapewnili sobie utrzymanie w T-Mobile Ekstraklasie. Emocje były olbrzymie, a decydującego gola w meczu z Górnikiem Łęczna zdobył Bartłomiej Konieczny w doliczonym czasie gry!

Piłkarze potrzebują wsparcia kibiców

Dodany: 2015-04-17 14:10:30
Brak wsparcia (dopingu) dla piłkarzy to działanie na szkodę klubu i drużyny. W tym względzie chcemy być lojalni zwłaszcza wobec zawodników i jesteśmy przeciwni, żeby w tak ważnym spotkaniu nie otrzymali oni tak potrzebnej pomocy z trybun - mówi Jarosław Zięba w imieniu Drugiej Strony komentując protest SKK dla portalu SportoweBeskidy.pl.

Krok w stronę grupy mistrzowskiej

Dodany: 2015-03-23 10:54:56
Po golu zdobytym w doliczonym czasie gry przez Roberta Demjana Górale pokonali w 25. kolejce T-Mobile Ekstraklasy Jagiellonię Białystok i awansowali na 6. miejsce w tabeli. Zapraszamy do obejrzenia skrótu ze spotkania.

Powtórzony historyczny sukces

Dodany: 2015-03-19 23:49:17
Zwycięstwem 1:0 nad Piastem Gliwice po pięknym golu Dariusza Kołodzieja Górale przypieczętowali awans do półfinału Pucharu Polski. Tym samym Podbeskidzie powtórzyło największy sukces w historii klubu osiągnięty w sezonie 2010/2011. Zapraszamy do obejrzenia skrótu meczu z Piastem.

Górale grają do końca, remis w Zabrzu

Dodany: 2015-03-16 09:12:13
To było jedno z najbardziej emocjonujących spotkań Górali w ostatnich latach. Mimo iż TSP przegrywało do przerwy w Zabrzu z Górnikiem 1:3. w drugiej połowie wzniosło się na wyżyny swoich możliwości i doprowadziło do remisu 3:3. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć oraz skrótu meczu.

Rekord frekwencji, remis z Koroną

Dodany: 2015-03-11 10:00:25
Podbeskidzie zremisowało z Koroną Kielce 2:2 strzelając wyrównującego gola w ostatniej minucie meczu. Na trybunach zasiadło 4875 osób, co stanowi rekord w historii występów Górali w Ekstraklasie. Mamy nadzieję, w kolejnym meczu zostanie on ponownie pobity.