Góralu, chodź z nami na Drugą Stronę!
TS Podbeskidzie

Remis na otwarcie nowej trybuny

Dodany: 2015-02-23 09:26:59
W 21 kolejce Podbeskidzie zremisowało na własnym stadionie z Cracovią 1:1 (0:0). Po raz pierwszy kibice oglądali poczynania Górali z nowej trybuny zlokalizowanej od ulicy Żywieckiej. Dzięki temu mecz obejrzało 4568 widzów. To rekord w historii meczów TSP w T-Mobile Ekstraklasie.

Wygrana na zakończenie roku

Dodany: 2014-12-24 10:15:30
Zwycięstwem 2:1 nad Zawiszą Bydgoszcz zakończyli rok 2014 piłkarze Podbeskidzia. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć autorstwa spokofoto.com.

Wygrana z Lechią - foto

Dodany: 2014-12-01 18:41:39
Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć ze zwycięskiego meczu Podbeskidzia z Lechią Gdańsk w 17 kolejce ekstraklasy.

Pojedynek z Piastem w obiektywie

Dodany: 2014-11-04 07:15:54
Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z meczu Podbeskidzie i Piast Gliwice zakończonego porażką Górali 2:4 (0:2).

Wygrana z Górnikiem na zdjęciach

Dodany: 2014-10-19 07:53:11
Zapraszamy do obejrzenia obszernych galerii zdjęć z wygranego przez Podbeskidzie 1:0 (0:0) meczu z Górnikiem Łęczna.

W sobotę z Górnikiem Łęczna

Dodany: 2014-10-16 19:44:05
Po przerwie na pełne emocji mecze reprezentacji Polski w najbliższy weekend wracają rozgrywki Ekstraklasy. Podbeskidzie podejmuje u siebie sąsiada z tabeli, zespół Górnika Łęczna. Zespół, który poniesie porażkę może już być blisko drużyn zamykających tabelę.

Remis w obiektywie

Dodany: 2014-10-04 19:24:58
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z piątkowego meczu 11. kolejki T-Mobile Ekstraklasy pomiędzy Podbeskidziem a Śląskiem Wrocław.

Wejść z nadzieją w przerwę w rozgrywkach

Dodany: 2014-10-01 17:43:26
Już w najbliższy piątek o godzinie 18.00 Podbeskidzie rozegra następny mecz. Do Bielska-Białej przyjeżdża Śląsk Wrocław. Jest to ostatni mecz przed kolejną przerwą w rozgrywkach na mecze reprezentacji. Wszyscy pamiętamy wypowiedź napastnika Marco Paixao z zeszłego sezonu, że Podbeskidzie nie zasługuje na grę w Ekstraklasie. To najlepsza motywacja by piątkowe spotkanie wygrać i to najlepiej zdecydowanie.

Czas na ligowe przełamanie

Dodany: 2014-09-27 14:01:51
W meczu kończącym 10 kolejkę Ekstraklasy Podbeskidzie zagra na wyjeździe z Jagiellonią Białystok. Będzie to spotkanie zespołów sąsiadujących ze sobą w tabeli, a jego zwycięzca na pewno pozostanie w czołowej ósemce tabeli.

O awans i przełamanie

Dodany: 2014-09-23 07:15:41
W środę meczem w Bydgoszczy zmagania o Puchar Polski rozpoczną piłkarze Podbeskidzia. Ich pierwszym rywalem będzie obrońca trofeum Zawisza.